אודות החברה

חברת item הנה חלוצה בערכות בנייה ליישומים תעשייתיים וחברה מובילה בשוק הגלובלי.

קרא את הסיפור על רעיון שהביא למהפכה בתעשייה שלמה:

יחד איתך אנו יכולים להפוך את הבקשות והרעיונות שלך לדבר מוחשי.

יישומים

עקרון אחד, אין סוף אפשרויות

כיום, מגוון המוצרים של חברת item כולל יותר מ-‏3,500 רכיבים באיכות גבוהה המיועדים לשימוש בבסיסי מכונות ובשולחנות עבודה, ופתרונות אוטומציה ויישומי ייצור חסכוני

האם אתה רוצה מערכת אחת לכל המשימות והגדלים?

כל מגזרי הייצור משתמשים בפרופילי אלומיניום לבניית ציוד מכונות וייצור, ממכונות ומתלים בתעשיית הרכב ועד פתרונות לחדרים נקיים בתעשיית התרופות והרפואה.

משטחים חיצוניים סגורים ותעלות לכבלים ולצינורות הופכים את סדרת- XMS פתרון מושלם לבניית מכונות. קווים נקיים מבחוץ, פונקציונאליות חכמה מבפנים סדרת- XMS עומדת בכל הדרישות לייצור סדרתי מודולרי והיא מתאימה בצורה מלאה לערכת הבנייה MB של חברת item.

קרא עוד » שלח בקשה »

מחפש מכונה שחוסכת זמן?

המערכות הלינאריות והיעילות של חברת item מאפשרות למשתמשים לפתח פתרונות אוטומטיים העומדים בתקנים הגבוהים ביותר. ניתן להשתמש במסילות הלינאריות והמדויקות במיוחד כדי לחבר מספר רב של צירים וליצור מערכות טיפול ומיקום מושלמות. מערכת האוטומציה של חברת item מציעה 25 יחידות לינאריות מוכנות להתקנה המתאימות למגוון נרחב של שימושים.

קרא עוד » שלח בקשה »

היחידות הלינאריות המוכנות להתקנה של חברת item חוסכות לך זמן יקר ערך כיוון שהן מוכנות לשימוש מידי. הפתרון המושלם לתכנון פרויקט יעיל. התקן וצא לדרך - אוטומציה באמת יכולה להיות כזו קלה.

חיפוש מוצר »

רוצה לעבוד בצורה יעילה יותר וללא עייפות?

עמדות העבודה של חברת item הופכת את כל היבטי תכנון שולחנות העבודה לפשוטים ואינטואיטיביים. לרשותך עומדות חמש גרסאות מוכנות מראש של שולחן העבודה, כאשר באפשרותך להתאים בקלות כל אחת מהן לדרישותיך הספציפיות. מוטות ושלוחות מסייעים לך לכוון את גובה השולחנות המתכווננים ולהפוך אותם לתחנות עבודה מתקדמות או לשולחנות עבודה מלאים. מגוון עצום של אביזרים חכמים המיועדים להשלים את פעולות הייצור מסייעים ביצירת שולחנות עבודה בקו ההרכבה המוגנים מפני פריקה אלקטרוסטטית עם מערכות לאספקה ולאחסון חומרים וכלים.

קרא עוד » תכנן את מערכת שולחן העבודה שלך »

מוכן לשיפור בפרודוקטיביות?

מערכת צינורות - ברמה אחרת לגמרי. ערכת הבנייה לייצור חסכוני של חברת item משפרת את הפרודוקטיביות שלך. היא קלה להרכבה ולהמרה - ניתן ליצור רכיבים ולשנותם במהירות.
זו מערכת אוניברסלית ובעלת שימושיות רבה ולכן היא אידאלית לבניית מערכות אספקה ואיסוף חומרים המבוססות על צורכי המבנה. היא מעניקה יציבות מקסימלית תוך השקעת מאמץ הרכבה מינימלי וניתן לעדכן, לשפר ולשנות אותה בקלות ובכל עת. הודות לכך היא מספקת פתרונות משתלמים ומותאמים אישית בצורה יוצאת דופן.

קרא עוד »

הדור השני של ערכות בנייה בייצור חסכוני.
מסמך זה כולל הנחיות ועצות שימושיות לבנייה ולשימוש בציוד ייצור משתלם.

הירשם עכשיו כדי להוריד את המסמך »

רוצה לשלב 100% בטיחות עם 100% פרודוקטיביות?

המערכת בעלת בטיחות מובנית. חברת item מספקת את כל הרכיבים הדרושים לבניית מערכות הגנה ומבנים סגורים תוך עמידה בתקן הטכני המחמיר ביותר. התוצאות הן פתרונות גיהות ובטיחות שאינם פוגעים בתהליכי העבודה, והם מהירים להרכבה ולבנייה מחדש.

קרא עוד » שלח בקשה »

רוצה להגיע לפסגה בצורה בטוחה?

מערכת פלטפורמה למדרגות מאפשרת לך להגיע בקלות לכל אחד מחלקי המכונה ולעבוד בגבהים שונים. ניתן לבנות גשרים, משטחי תחזוקה באזורים מוגבהים של הציוד המכני ומשטחי עבודה שימושיים בעזרת אותה מערכת.
חברת item תורמת ממד חדש לגמרי להנדסת ציוד המפעל בהשראת סיסמת המשחקים האולימפיים "מהר יותר, גבוה יותר, חזק יותר".

קרא עוד »
הירשם עכשיו והעוזר החדש
יסלול לך את הנתיב המהיר ביותר לעבר מטרתך!

כלים מקוונים

כלי תכנון מוצר מקוונים

בעזרת כלי תכנון המוצר מקוונים, קלים לשימוש, נוחים ופשוטים לשולחנות עבודה ולמערכות ניידות, באפשרותך לתכנן את פתרונות הייצור המותאמים לך באופן אישי בצורה הפשוטה ביותר.

פרסים

פרסי עיצוב

יותר מ-‏30 פרסי עיצוב וציונים לשבח מפארים את החדשנות של חברת item.

איכות תוצרת גרמניה!

צור קשר

שלח בקשה